Акторка і зірка серіалу "Секс в великому місті" Сінтія Ніксон взяла участь в акції, яка була присвячена припиненню війни між Ізраїлем та ХАМАС. Вона входить до складу активістів біля Білого Дому разом ще з п’ятьма політиками. 

Зірка оголосила голодування, вимагаючи від президента США Джо Байдена призупинити вогонь між ХАМАС та Ізраїлем. Синтія Ніксон раніше балотувалася на пост мера Нью-Йорка. А тепер вона активно приймає участь в акціях та підтримує активістів. Про це розповідає Sky News.

Зірка серіалу

Зірка серіалу

Вона розповіла, що її двоє дітей – євреї, а їх бабусі та дідусі пережили Голокост. У своїй промові жінка згадала про важливе прохання рідної людини: "Мій син попросив мене використати будь-який голос для припинення цього. І я маю говорити якомога голосніше, що ніколи знову означає ніколи знову для всіх". 

Також вона акцентувала у своїй промові біля Білого Дому увагу на тому, що за сім тижнів Ізраїль вбив більше мирних жителів, ніж було вбито за 10 років в Афганістані. Вона обурена, що смерті цивільних людей на війні вважають рутиною. 

Зірка серіалу

До президента Байдена звернувся і один з учасників акції та закликав його уявити, що діти Гази це його діти. В акції беруть участь п’ять політиків, які будуть брати участь у голодуванні, яке заплановане на 5 днів. Разом з ними голодувати задля миру в Газі буде і Синтія Ніксон. Голодування було оголошено так, щоб дати співпали з чотириденним перемир’ям ХАМАСу та Ізраїлю. 

Також, наш портал повідомляв, третя частина "Аватару" в дворічному постпродакшн: Джеймс Кемерон зніматиме франшизу до 2031 року


Джерело