Одна з найпопулярніших відеоплатформ, компанія YouTube вирішила розширитися у напрямку геймінгу. Щоправда, поки що тільки для тих, хто може дозволити собі придбати YouTube Premium. І в "бонус" до покупки компанії дасть доступ до набору онлайн-ігор.

Виявляється, що в ці ігри можна пофанити через браузер, а також за допомогою мобільного додатка.

Так, нова функція називається Playables і вже тестувалась окремими користувачами у вересні. Ще минулого тижня YouTube запропонував своїм передплатникам випробувати нову функцію, пише TheVerge.

Жодних завантажень та інсталяцій: YouTube запропонував пограти в улюблені аркади

Жодних завантажень та інсталяцій: YouTube запропонував пограти в улюблені аркади

Ті, хто погодиться, зможуть пограти в 37 міні-ігор просто всередині YouTube - їх не потрібно завантажувати або встановлювати. У списку є популярні ігри, такі як Angry Birds Showdown, Brain Out, Daily Solitaire, The Daily Crossword, а також ряд аркад.

Жодних завантажень та інсталяцій: YouTube запропонував пограти в улюблені аркади

У повідомленні YouTube Premium зазначено, що ігри будуть доступні до 28 березня 2024 року. Користувачі преміум-підписки можуть знайти повну бібліотеку ігор у розділі Playables на вкладці Explore.

YouTube Playables, схоже, не стільки залучатиме серйозних геймерів, скільки спосіб порадувати своїх передплатників. Важко уявити, що хтось підпишеться на YouTube Premium виключно заради Playables, YouTube може переконати вагаються користувачів залишитися на довше.

Раніше повідомлялося, несе небезпеку та мотає електроенергію: чому не слід залишати зарядне в розетці.

Також, не поспішай замовляти новий екран: як своїми руками прибрати подряпини на дисплеї смартфона.

Джерело