У Рівненській спортшколі № 4 стартував другий етап проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні змагання". Участь в заході зберуть понад 1 700 команд.

Про це Суспільному розповів один зі співорганізаторів проєкту Михайло Профорук.

10-річна Дарина Долінська приїхала у Рівне з командою Здолбунівського ліцею № 6 для участі у територіальному етапі проєкту. Дівчата змагатимуться у чирлідингу.

"Команда в нас дружня. Це вже другий наш виступ", — зазначила учасниця.

На відкритті другого етапу шкільних ігор виступила ще одна команда чирлідерок зі Здолбунівського ліцею № 4. Їх тренує Віталія Карпінська.

"Зараз в основному складі команди — 11 дівчат. До змагань "Пліч-о-пліч" ми готуємося три тижні, відтоді як сказали, що можна починати реєстрацію, але загалом змагаємося часто. Мотивуємо дітей і програємо дуже рідко", — розповіла тренерка.

Вчитель фізкультури Здолбунівського ліцею № 6 Мирослав Радіца зауважив, що до змагань залучили майже третину ліцеїстів:

"Наш ліцей долучився з абсолютно усіх видів спорту. Тобто з усіх п'яти дисциплін наші команди представляють і юнаки, і дівчата. Ми покладаємо великі надії на успішну участь у цьому проєкті. Звичайно, як вчитель та тренер, маємо певні амбіції й хочемо, щоб наші команди завжди були першими. Але участь у цьому проєкті і залучення такої кількості дітей ми вже вважаємо перемогою".

На відкриття змагань запросили президента БК "Рівне" Сергія Ліщука, який є одним з амбасадорів проєкту.

"Коли діти дивляться на зірок та кумирів з телевізора — це одне, а коли вони приходять і грають разом з тобою, підтримують, сміються — це дуже важливо. Ми будемо це робити постійно. Я, як амбасадор, буду всюди їхати, куди б мене не запрошували. Розумію наскільки це важливо", — додав Сергій Ліщук.

Загалом в області зареєстрували понад 1 700 команд з п'яти видів спорту: волейболу, футзалу, баскетболу, спортивному орієнтуванню та чирлідингу, повідомив співорганізатор змагань Михайло Профорук:

"Найбільше зареєструвалося команд з волейболу, бо тут є дві категорії: дівчат та хлопців. Наступним йде футзал, далі — баскетбольне орієнтування й останнє — чирлідинг. Головна мета проєкту — збільшити інтерес до заняття фізичною культурою та спортом. Також максимально об'єднати дітей, тому що зараз вони в гаджетах".

На рівні громад змагання триватимуть упродовж лютого та березня. За їх результатами визначать переможців, на яких чекає районний, обласний етап та всеукраїнські змагання.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело