Дмитро Уранус розкрив страшні плани Путіна

Астролог назвав міста, звідки потрібно терміново виїхати

Астролог Дмитро Уранус розповів, що Росія задумала на найближчий час. За його словами, диктатор Володимир Путін буде лякати народ і планує зробити велике зло.

Як написав Уранус у своєму Telegram-каналі, цей місяць, перед “виборами” в Росії, для ЗСУ та України буде дуже важкий. Він каже, що Путін поставив на кін абсолютно все, щоб вийти переможцем до своїх “виборів”.

“У решті лютого і березні (до виборів 17 березня), існує велика небезпека для ЗСУ не тільки під Авдіївкою, але і в Запорізькому напрямку. У карті лютневого молодика є вказівки на ймовірність втрати деяких територій і позицій на південному напрямку, На південь від Запоріжжя і Орєхова. Запоріжжя найближчим часом не візьмуть. Обстріли міст України будуть часті, крилатими ракетами 1 раз в 1-2 тижні, дронами і балістичними ракетами – кожен день”, – написав Уранус.

Також він зазначив, що жителям прифронтових міст Донецької області, особливо жителям Курахове, Українська, Селидове, Костянтинівки, Дружківки, Краматорська, Слов’янська, Покровська краще виїхати в інші частини України, бо обстріли і удари по цих містах будуть часті, і дуже сильні.

Джерело