Відома болгарська провидиця Ванга стверджувала, що існують знаки-підказки наших ангелів-охоронців, які виконують роль небесних вісників. Вони часто надсилають людям знаки, щоб про щось попередити чи уберегти, головне – вміти їх розпізнати.

Ангели-охоронці дають нам підказки: на що Ванга радила звертати увагу, щоб уникати біди

Про це повідомляє Rsute.

Знаки янголів-охоронців

Затримки, різні перешкоди

За словами провидиці, будь-яка затримка, що заважає в потрібний час залишити оселю (випадкове виливання кави, ключі, що загубилися, або інші важливі речі, поганий макіяж чи раптовий дзвінок) – це все знаки, які надсилають ангели-охоронці. Таким чином, вони намагаються повідомити, що під час вашої відсутності у будинку може щось трапитися. Тому варто не поспішати, оглянути оселю: перевірити справність електроприладів, чи відключені після використання, чи закритий кран з водою, вікна й двері. Перед виходом з дому варто звернутися до ангела-охоронця за допомогою і попросити його про заступництво, після чого тричі перехрестити вхідні двері.

Погане самопочуття

Погане самопочуття може статися тоді, коли вже час збиратися. Це яскравий приклад, що янгол-охоронець попереджає про ймовірну небезпеку, бажаючи захистити від неї. Не варто ігнорувати такі підказки.

Є безліч випадків, коли людина саме завдяки запізненню зберегла своє життя. Один із прикладів – трагедія у США у вересні 2001 року, коли терористи зруйнували два хмарочоси у Нью-Йорку. Багато людей дивом залишилися живими. Вони розповідали, що відчували різні нездужання.

Різкі висловлювання, конфлікти

Конфліктні ситуації, гучні сварки та крики. Якщо такі трапляються по дорозі на важливу зустріч, і вам довелося зупинитися, відразу ж відмовтеся від запланованого заходу. Навряд чи це принесе щось хороше, окрім неприємностей. Якщо скасувати зустріч не можна, то варто поводитися дуже обережно і уважно, прислухатися до своєї інтуїції. Просто довіртеся ангелу-охоронцю, моліть його про захист і щоб він застрахував від неправильних вчинків.

Лоскіт на руках, зупинений годинник

Якщо відчуваєте лоскіт на лівій руці – це знак, що доведеться віддавати гроші. Таким чином ангел попереджає, що ви можете витратити гроші на зовсім непотрібні речі чи влізти у борги. Також зверніть увагу, якщо зупинився годинник. Неважливо, якого він типу і де: вдома, в метро, на роботі, наручний, настільний або настінний. Це знак, що в цей день краще не позичати гроші, бо повернення не буде.

Зграя птахів

Якщо по дорозі зустріли зграю горобців, це сигнал про те, що не треба йти в магазин за покупками, адже можуть чекати неприємні ситуації. Є велика ймовірність, що втратите гроші через неуважність.

Джерело