Завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2024". За його результатом, четверо вчителів з Волині візьмуть участь у другому завершальному етапі, який відбудуться у квітні-травні 2024 року.

Цьогоріч змагання проводять у номінаціях "Географія", "Образотворче мистецтво", "Українська мова та література" та "Фізика", повідомили в обласній військовій облдержадміністрації.

Загалом у першому етапі конкурсу взяли участь 38 педагогів з Волині. Серед них визначили чотирьох переможців:

у номінації "Образотворче мистецтво" – Ярошик Наталія Анатоліївна, асистент вчителя опорного закладу загальної середньої освіти "Пнівненський ліцей" Камінь-Каширської міської ради; у номінації "Фізика" – Бігун Микола Володимирович, заступник директора, вчитель фізики закладу загальної середньої освіти "Видричівський ліцей" Камінь-Каширської міської ради; у номінації "Українська мова та література" – Козеровська Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури комунального закладу загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради"; у номінації "Географія" – Котлярчук Оксана Іванівна, вчитель географії комунального закладу загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 2 Луцької міської ради".

Другий тур конкурсу складається з відбіркового та фінального етапів. Потім визначать учасників, лауреатів та переможців інтелектуальних змагань.

Четверо вчителів з Волині візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело