До тимчасово окупованих Олешок, що на Херсонщині, прибули темношкірі російські найманці. Про це повідомляє партизанський рух «Атеш».   

Так, за даними партизанів, загін прибув до міста 22 лютого. Вони розквартувалися у місцевому Будинку культури. Координати: 46.626649,32.722924.

На Херсонщину прибув російський підрозділ із темношкірих найманців

«Повідомляється, що це елітний підрозділ із дорогим обмундируванням та новою технікою. Серед їх озброєння помічено важку броньовану техніку та вантажівки з відмітками у вигляді ієрогліфів. Рашисти активно залучають найманців з усього світу: Африка, Середня/Далека Азія і навіть Південна Америка. Мабуть, є проблеми з мотивацією у росіян воювати за «рускій мір» в Україні», – ідеться у повідомленні.

На Херсонщину прибув російський підрозділ із темношкірих найманців

Як додали в «Атеш», особливо цинічно на цьому тлі звучать звинувачення представників Москви проти українського Міжнародного легіону.

Раніше ЗСУ взяли в полон найманця з іншого кінця світу. 

Також полонений сомалієць назвав країни, найманці з яких воюють на боці Росії. За словами сомалійця, в одному із загонів РФ було близько 20 іноземних найманців.

«Таких як я було десь двадцять солдатів, включно зі мною. Вони з Непалу, Єгипту, Індії, Таджикистану. Були й інші обличчя. Я не знаю, звідки вони, але я точно знаю, що не з Росії. Непальці говорять на урду або хінді, яких я не розумію. Єгиптяни арабською, якої я теж не розумію. Деякі індуси говорять англійською, але дуже погано», – каже Аділь.

Джерело