Українська "Волинянка" не менш відомий автомобіль, ніж легендарний "Запорожець". Деякі автолюбителі не дають машині відійти в минуле і приклади цього можна часом зустріти на українських дорогах. Відео з'явилося на youtube.

Автомобіль ЛуАЗ – компактний та невибагливий позашляховик, який не випускається вже понад 30 років. На дорогах вже нечасто зустрінеш цього представника українського автопрому. Але часом трапляються несподівані сюрпризи. 

Так, у мережі з'явився ролик, на якому відреставрований та модернізований ЛуАЗ розтинає українськими дорогами. Перше, що впадає у вічі - ідеальний стан машини. Власник вклав чимало сил та грошей у "залізного коня".

Також "Волинянка" була трохи модернізована - піднято та посилено підвіску, а також замінено шини та диски. Ззаду причеплена запаска та приварений металевий каркас.

Збоку можна замінити спеціальне кріплення для невеликої лопати, що може свідчити, що автомобіль активно використовується для їзди бездоріжжям. 

Також наш портал інформував,  у старому київському гаражі виявили унікальний спортивний "Запорожець": будь-який колекціонер позаздрить.

Джерело