За словами лідера "Європейської Солідарності", потрібно мати шану по відношенню до родин, чиї рідни опинилися в полоні чи загинули

Петро Порошенко переконаний, що українській владі треба навчитися чесно розмовляти із суспільством.

"Треба навчитися чесно розмовляти з суспільством. Тоді все буде добре. Ще раз скажу. Ви ховаєте фортифікаційні споруди. Це ви маєте зробити висновки, що брехлива пропагандистська позиція марафону більше не працює", – каже Порошенко.

За словами лідера "Європейської Солідарності", потрібно мати шану по відношенню до родин, чиї рідни опинилися в полоні чи загинули.

"І в країні, і в світі говорять про абсолютно іншу ціну, яку наші Збройні Сили заплатили під час відходу з Авдіївки. Треба мати шану по відношенню до родин загиблих і родин тих, хто опинилися в полоні. Наші неймовірні герої. Це лише мобілізує українське суспільство і, головне, світ, для того щоб ми скоріше їх повернули додому", – вважає п'ятий президент.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль відповів на петицію про повернення в ефір "Еспресо", "Прямого" і "5 каналу". 

Нагадаємо, 4 квітня Концерн РРТ вимкнув "5 канал", "Прямий" та "Еспресо" з цифрового ефіру без жодних попереджень і пояснень. Телеканали надіслали листи з цього приводу до президента, РНБО, СБУ, Міністерства оборони і Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело