Президент України Володимир Зеленський у неділю, 25 лютого, дає пресконференцію на форумі "Україна. Рік 2024". На форумі вже виступили низка представників військо-політичного керівництва країни: міністр оборониУмєров заявив, що Україна має "потужний" план на 2024 рік, прем'єр-міністр Шмигаль розповів про зростання виробництва дронів у 100 разів, заступник головнокома ЗСУ Сухаревський назвав мету створення Сил безпілотних систем, керівник ГУР Буданов розкрив деталі підготовки операції зі знищення російського літака А-50. Суспільне транслює пресконференцію Зеленського наживо та збирає найголовніше. Про Глобальний саміт миру

На першому саміті щодо Української формули миру, що відбудеться у Швейцарії навесні, мають розробити план, який після цього спеціальні переговорники передадуть Росії. Водночас це не означає, що РФ його ухвалить.

На запитання, чи Україна програє війну та чи не час говорити з Путіним "А можна говорити з глухою людиною? Людиною, яка убиває своїх опонентів? Ми запропонуємо майданчик, на якому він зможе погодитись, що він програв війну, що це була велика помилка".

"Чи україна програє — я впевнений, що ні. Найважче було два роки тому. Принаймні у нас немає цієї альтернативи. Якщо Україна програє — нас не буде".

Про отримання далекобійних ракет від США

"Я перебуваю в позитиві від нещодавньої відповіді наших партнерів щодо цієї зброї".

Зеленський дає пресконференцію на форумі Про затримку в Конгресі США щодо виділення допомоги Україні

"Надія є, я впевнений, буде позитив, бо тоді не розумію, у якому світі починаємо жити".

Розблокування допомоги в Конгресі США необхідне протягом місяця. Сенатори та президент знають запити України.

Джерело