Голлівудський актор Аль Пачіно після судових урегулювань питання щодо опіки над сином показався на публіці зі своєю 30-річною обраницею Нур Альфаллах.

Як повідомляє Page Six, стосунки пари після тривалих розбірок стали ще міцнішими. Так, Пачіно з молодшою на 53 роки коханою засвітилися на романтичному побаченні. Зокрема, пару побачили під час спільної вечері в одному з ресторанів Беверлі-Хіллз, штат Каліфорнія. Цікаво, що закохані були вбрані у повністю чорні образи, щоб залишатися максимально непримітними.

До слова, після побачення обранці сіли в автомобіль. Так, за кермом була Альфаллах, а поруч з нею на пасажирському сидінні знаходився Пачіно.

83-річного Аль Пачіно вперше після суду з питань опіки сина застали на побаченні з 30-річною обраницею

Зазначимо, у закоханих у червні минулого року народився син Роман. Утім, ще до народження дитини, актор не був впевнений, що саме він є батьком дитини, адже протягом багатьох років Пачіно думав, що вже не може мати дітей. Так, його 29-річна кохана зробила ДНК-тест, де визначилося, що він дійсно є біологічним батьком малюка. Однак, Нур вирішила судитися з обранцем і висунула власні умови у питаннях опіки над їхнім сином, які задовольнили.

Читайте також:

  • Ексчоловік Соломії Вітвіцької неочікувано відреагував на її фото з новим коханим
  • 21-річна донька Ольги Сумської у спортзалі похизувалася фігурою у топі та легінсах
  • Син Бекхемів після п'яти років стосунків розійшовся з відомою моделлю – ЗМІ
  • Олена Кравець ніжно привітала доньку з 21-річчям і приголомшила їхньою схожістю

Джерело