"Ворскла" перемогла "Верес" у домашньому матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок у Полтаві завершився з рахунком 2:1.

Гості вийшли вперед перед перервою зусиллями зимового новачка Марко Мрвальєвича.

На початку другого тайму полтавська команда відігралася – Сергій М'якушко на дальньому боці штрафного замкнув подачу Ігоря Пердути з правого флангу.

Під завісу матчу "зелено-білі" вирвали перемогу – на 81-й хвилині М'якушко оформив дубль.

Огляд матчу "Ворскла" – "Верес"

Таким чином, "Ворскла" здобула першу перемогу під керівництвом Сергія Долганського. Полтавці з 26 очками піднялися на сьоме місце в УПЛ. "Верес" (12 балів) перебуває на передостанній, 15-й позиції.

У наступному турі "Ворскла" 9 березня зустрінеться з "Чорноморцем", а "Верес" 7 березня зіграє з "Динамо".

"Динамо" взяло реванш у "Чорноморця" та піднялося на третє місце в УПЛ (відео)

Перша перемога в сезоні: "Минай" у більшості здолав "Металіст 1925" (відео)

"Полісся" сенсаційно зазнало поразки від ЛНЗ у стартовому матчі 19-го туру УПЛ (відео)