У суботу, 2 березня, на сьомому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в норвезькому Голменколлені відбулася чоловіча гонка з масовим стартом.

Україна в ній не була представлена. Жоден з українських біатлоністів не відібрався до масстарту.

Переможцем масстарту став норвежець Стурла Легрейд. Другим фінішував німець Бенедикт Долль, який у боротьбі за срібну нагороду випередив бронзового призера шведа Єспера Неліна.

Кубок світу з біатлону: результати чоловічого масстарту на етапі в Голменколлені

6. Філіпп Наврат (Німеччина, 1+0+0+0) +18.6

У неділю, 3 березня, етап у Голменколлені закінчиться одиночною та класичною змішаними естафетами.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.