У суботу, 2 березня, на сьомому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в норвезькому Голменколлені відбулася жіноча гонка з масовим стартом.

Україну в ній представляли двоє учасниць: Юлія Джима та Анастасія Меркушина.

Найкращою серед українок стала Меркушина, яка з трьома колами штрафу фінішувала 27-ю. Джима припустилася п'яти хиб і посіла 29-те місце.

Кубок світу з біатлону: результати жіночого масстарту на етапі в Голменколлені

Перемогу в масстарті здобула швейцарка Лєна Геккі-Гросс. Вона розділила п'єдестал з француженками – другою стала Жюлія Сімон, а замкнула трійку призерок Лу Жанмонно.

29. Юлія Джима (Україна, 2+1+1+1) +4:32.8

Зазначимо, що 2 березня у Голменколлені також відбудеться чоловічий масстарт, старт гонки – о 16:20 за київським часом.

У неділю, 3 березня, норвезький етап закінчиться одиночною та класичною змішаними естафетами.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.