Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд працює над новою системою бронювання від військової служби за мобілізацією. Водночас у Верховній Раді заявили, що "адекватної конкретної пропозиції" із бронювання досі не надано.

Про це під час телемарафону сказав олова комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

"Нарешті ми почули від уряду, що щось розробляється, щось готується. Я вважаю, що на жаль ми втратили занадто багато часу на те, що ми досі не маємо від уряду якоїсь адекватної конкретної пропозиції по бронюванню. Поки все, що ми почули, це якісь загальні фрази", – зазначив він.

Мобілізація в Україні: що думають в Раді про новий підхід уряду до бронювання

Секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко уточнив, чого саме у ВР чекають від Кабміну.
 
"Всі ми розуміємо, що війни без економіки не буває, і це факт, але ми маємо розуміти, що також це має бути справедливо... З моєї точки зору, в нас в основному за фінанси, за ведення війни в цьому напрямку відповідає Кабінет міністрів. Тому ми всі чекаємо від Кабінету міністрів їх пропозицій в першу чергу до того, що вони пропонують... Ми маємо побачити. Для цього це має бути подано і в законопроєках, і в пропозиціях, які ми потім підтримаємо. Тому коли прем’єр-міністр сказав – він має надати свої пропозиції, щоб ми побачили, що він має на увазі", – сказав Костенко.

Тим часом прем'єр Денис Шмигаль зазначив, що працівників критичних підприємств мають бронювати якнайбільше. З Генштабом ЗСУ, за його словами, це вже погоджено.

Читайте також:

  • Бронювання від мобілізації: нардеп відповів, хто зможе отримати відстрочку за новими правилами
  • Бронь від мобілізації за гроші: стало відомо про два варіанти для чоловіків в Україні
  • Мобілізація в Україні: влада розглядає два варіанти економічного бронювання

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело