Вже два роки Романюк Іванна з Хмельницької області живе в страху за своє життя, бо весь цей час триває лікування від Лімфоми Ходжкіна, яку їй діагностували у 19 років.

Та одразу почати лікування дівчині не змогли, адже хвороба уразила печінку і хіміотерапія була б у її випадку смертельною. Тож лікарі мали спочатку підібрати правильне лікування, щоб відновити печінку, та цього не вдавалось допоки дівчина не звернулась до приватної клініки, де дослідження проводили за допомогою німецьких лабораторій.

Після встановленого діагнозу і стабілізації стану печінки, почалося лікування онкології. «Було 6 курсів хіміотерапії (12 хіміотерапій). Білірубін став в норму і мій стан покращився. Після чого було 20 променевої терапії.  Вірили і надіятись, що усе буде добре, але попри лікування збільшилось ураження кісткового мозку, нові утворення в легеннях і на шиї», - розповідає Іванна.

Через недієву хіміотерапію Іванні призначили дороге лікування, яке може врятувати її життя

Лікарі змінили стратегію лікування, але це також не допомогло. Хвороба не реагувала на хіміотерапію. Тож зараз лікарі радять лікування, яке має спрацювати, але воно дуже дороге. «Потрібно робити аутотрансплантацію кісткового мозку, але щоб її зробити потрібно бути в ремісії, а в мене, на жаль, хвороба дуже активна і агресивна, на неї не діє хіміотерапія. Потрібно пройти курси таргетної хіміотерапії, які дуже дорогі. Я і моя сім'я просимо матеріальної допомоги на лікування, адже потрібна понад мільйон гривень», - каже Іванна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168757411495379 Романюк Іванна

або

5168755447885639 Романюк Людмила (мати)

Джерело